مطالب خواندنی و سرگرمی پلاسی


 

 

طالع بینی هفتگی 17 فروردین تا 25 فروردین+برای همه

 

طالع بینی هفتگی 17 فروردین

 بره متولدین فروردین : به کسی قولی نده – بخصوص اگر اصرار کنن. اگر خیلی زود چیزی رو قبول کنی، دردسر بیشتری در انتظارته. چیزی که خیلی وقته توی فکرت حتی از قبل هم قوی‌تر می‌شه و این اذیتت می کنه. این هفته ممکنه یک حادثه عشقی در انتظارت باشه. چهارشنبه که ماه برج میزان به خونه هفتم رابطه‌ات می‌رسه به شکلی عجیبی ونوس، مارس و خورشید هم درست کنارش هستن! این یعنی کلی کلی انرژی و واقعا می تونی امیدوار باشی اینهمه انرژی، حسابی خوشحالت کنه.

گاو متولدین اردیبهشت : قراره وارد عملی‌تر از زندگی‌ات بشی و به زودی از انجام شدن یکسری از کارها لذت خواهی برد. نکته خوب هم اینه که این مسوولیت‌ها و پیش رفتن کارها، تاثیر منفی توی فان و زندگی شخصی‌ات نخواهد داشت.آخر هفته‌ات رو زودتر از همیشه شروع کن. از سه شنبه ماه عقرب توی خونه پارتنرت قرار می‌گیره و فراموش نکن که ماه عقرب برات نوید بخش لحظات شاده. حضور همزمان ونوس جذاب و خورشید پر نور هم به کمکت می‌یان تا از پنجشنبه به بعد رو بتونی کلا شاد باشی. توی برنامه‌های گردش به اطرافت توجه بیشتری داشته باش و با مهربون و شاد و پر انرژی بودن، بدرخش.


دو پیکر متولدین خرداد : امروز همه چیز به نظر خیلی سخت و فشرده می‌رسه ولی نذار این شرایط جلوی انجام کارهایی که برات مهم هستن رو ازت بگیره. آدم گاهی در شرایطی است که کنترلش می‌افته دست دیگران و این اصلا جذاب نیست اما گاهی مجبوری با جریان آب حرکت کنی. از پنجشنبه شانس زیادی داری که مردم به حرفت گوش بدن پس اگر لازمه برنامه ریزی رو بگیر تو دستای خودت. راه رمانس هم بازه چون خورشید داره از کنار صورت فلکی کماندار رد می شه و به خونه پارتنرهای تو می‌رسه. توی برنامه‌هات حتما کمی وقت برای خودت، احساساتت و روابط عاطفی ات خالی بذار تا بهترین استفاده رو از تعطیلات و کنار هم بودن ماه و کماندار کرده باشی.


موضوعات مطالب