مطالب خواندنی و سرگرمی پلاسی


نظر عجیب بهترین بازیکن بوریرام تایلند درباره هواداران استقلال!
مدافع اسپانیایی تیم فوتبال بوریرام تایلند گفت: اگر به استقلال زود گل بزنیم هواداران این تیم علیه بازیکنان استقلال می‌شوند.

 

اُسمار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره دیدار با استقلال گفت: بازی استقلال با ما بسیار مهم است و می خواهیم در شروع مسابقه به گل برسیم. اگر بتوانیم دقایق ابتدایی گل بزنیم تماشاگران پرشور استقلال که برای تشویق این تیم آمدند علیه استقلال می‌شوند همان اتفاقی که در بازی با بنیادکار رخ داد.


وی ادامه داد: در این دیدار ما گل زدیم و تماشاگران آن هم علیه تیم‌شان شدند. امیدوارم در دیدار با استقلال همان دقایق ابتدایی گل بزنیم و برنده بازی باشیم. دقایق ابتدایی بازی برای ما مهم است نباید در بازی رفت نتیجه‌ای بگیریم که در برگشت قابل جبران نباشد.


بازیکن اسپانیایی تیم بوریرام با بیان اینکه در ادامه مسابقات پرقدرت ظاهر می‌شویم، عنوان کرد: با تمام وجود بازی می‌کنیم. تا الان بالا آمدیم پس از این نیز با قدرت ظاهر می‌شویم. از استقلال هم شناخت داریم در آسیا جزء تیم‌های برتر هستند و تماشاگران پرشوری دارند. نکته مهم این است که بیشتر بازیکنان استقلال ملی‌پوش هستند و تجربه دارند. ما هم روند رو به رشدمان را ادامه می‌دهیم.


وی در پایان درباره رویارویی با مهاجمان استقلال تصریح کرد: بازی کردن مقابل هر تیمی که دارای مهاجمان شش‌دانگ باشد سخت است. تلاش می‌کنیم در تهران دروازه خودمان را بسته نگه داریم


http://up.palasi.ir/up/palasi/Pictures/masood/adam-gemili-.jpg

شهر من کازرون؛دیار بزرگان؛قطب عارفان و دانشمندان

 
کفاشيان: خلعتبري دوست دارد به ايران بازگردد

 

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: با خلعتبري صحبت کرده‌ام و خودش دوست دارد به ايران بازگردد.قلعه‌نويي: عدالتي که مي‌گويند همين است


سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: خيلي جالب است، اشتباهات داوري از ما سه امتياز گرفت، کميته انضباطي هم يک امتياز، اين است عدالتي که مي‌گويند.
تصاویر جنجالی لیونل مسی در یک مهمانی با زنی.. ل مسی در یک مهمانی با زنی.


رحمتي: افتخار مي‌کنم در استقلال هستم


دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: در ديدار امروز نتيجه را به وزارت ورزش باختيم نه سپاهان.


سيد‌مهدي رحمتي پس از شکست دو بر يک استقلال برابر سپاهان در خصوص اين شکست اظهار داشت: اين بازي را با بدشانسي محض باختيم. زماني که سپاهان مشغول يارگيري بود وزارت ورزش به فکر تجليل بود. هيچ کس به استقلال کمک نکرد و معتقدم ما امروز به وزارت ورزش باختيم نه سپاهان.

وي افزود: همه مي‌دانند که استقلال با چه شرايطي بازيکنان مدنظرش را جذب کرد. خوشبختانه امروز هم خوب بازي کرديم و بيش از 10 موقعيت گل داشتيم که با بدشانسي آنها را از دست داديم.

رحمتي خاطرنشان کرد: افتخار مي‌کنم در استقلال هستم و به تماشاگران اين تيم مي‌بالم. زماني که من از سپاهان جدا شدم برخي از تماشاگران اصفهاني هرچه لياقت خودشان بود به من گفتند. اميدوارم سپاهاني‌ها امروز فرهنگشان بالا رفته باشد و نکات زيادي را از تماشاگران استقلال ياد گرفته باشند.

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: زماني که به من فحاشي مي‌کردند در واکنش به آنها خواستم که بيشتر فحش بدهند. وقتي از سپاهان جدا شدم برخي تماشاگران اين تيم هرچه لياقت خودشان بود به من و خانواده ام گفتند. تماشاگران استقلال امروز فرهنگ را به فوتبال ايران نشان دادند.

رحمتي با بيان اينکه برخي اصفهاني‌ها با فحاشي به قول خودشان دنبال مِزه ريختن هستند عنوان کرد: متاسفانه يا خوشبختانه اصفهاني‌ها آنقدر در فدراسيون نفوذ دارند که هيچ کس از مسئولان نسبت به فحش‌هايي که به من داده مي‌شود توجه نمي‌کند. من لهجه اصفهاني‌ها را مسخره نکردم و هرچقدر که دلشان مي‌خواهد بيانيه صادر کنند.

وي افزود: استقلال تيم وزارت ورزش است. روزي که ما قهرمان ليگ شديم هيچ کدام از مسئولان وزارت ورزش کنار ما نبودند چون دوست نداشتند ما قهرمان شويم. فعلا هفته دوم است و نبايد اين حرفها را زد. در مجموع بايد بگويم امروز روز استقلال نبود.

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال در خصوص بازگشتش به تيم ملي تصريح کرد: براي تيم ملي آرزوي موفقيت مي‌کنم و حرف خاصي نمي‌زنم.

وي در مورد عملکرد رحمان احمدي گفت: در خصوص رحمان هم حرفي ندارم چون همين حالا که هيچ حرفي نمي‌زنم برخي‌ها مرا تيرباران مي‌کنند چه برسد که بخواهم اظهار‌نظري هم بکنم.


ليست صفحات

تعداد صفحات : 2


موضوعات مطالب
پشتيباني آنلاين

    masood368@gmail.com

لینک دوستان