مطالب خواندنی و سرگرمی پلاسی


اگر می خواهید به خواستگاری بروید و نمی دانید چه باید بپرسید، بخوانید

 

http://up.palasi.ir/up/palasi/Pictures/masood/uuu.jpg

 

 

http://up.palasi.ir/up/palasi/Pictures/masood/uuu.jpg


راز موفقیت از زبان سقراط !

 راز موفقیت از زبان سقراط !

 مردی جوان از سقراط سوال کرد راز موفقیت چیست ؟  سقراط به او گفت، "فردا به کنار نهر آب بیا تا راز موفّقیت را به تو بگویم."

صبح آن روز مرد جوان مشتاقانه به کنار رود رفت. سقراط از او خواست که به سوی رودخانه او را همراهی کند.  جوان با او به راه افتاد.

به لبهء رود رسیدند و به آب زدند و آنقدر پیش رفتند تا آب به زیر چانهء آنها رسید. ناگهان سقراط مرد جوان را گرفت و زیر آب فرو برد.  جوان نومیدانه تلاش کرد خود را رها کند، امّا سقراط آنقدر قوی بود که او را نگه دارد.

مرد جوان آنقدر زیر آب ماند که رنگش به کبودی گرایید و بالاخره توانست خود را خلاصی بخشد.همین که به روی آب آمد، اوّل کاری که کرد آن بود که نفسی بس عمیق کشید و هوا را به اعماق ریه فرو فرستاد.

سقراط از او پرسید، "زیر آب که بودی، چه چیز را بیش از همه مشتاق بودی؟"  گفت، "هوا."سقراط گفت، "هر زمان که به همین میزان که اشتیاق هوا را داشتی موفقیت را مشتاق بودی، تلاش خواهی کرد که آن را به دست بیاوری؛ راز دیگر ندارد."
 


افشای 12 راز موفقیت استیو جابز

افشای 12 راز موفقیت استیو جابز


 
 
 
 
 
رازی از زندگی دانشمند معروف استفن هاوکینگ
 
 
 
 
آم، اگه فکر می کنین این جمله که "همیشه پای یک زن در میان است" کشک خالصه باید بهتون بگم سخت در اشتباهید. بذا روراست بهتون بگم که اکثر انسانها ی مذکر و اغلبشون وقتی از نوجوانی وارد جوونی میشن اگه از لحاظ غریزی سالم و نرمال باشن چیزی براشون مهمتر از عشق و رابطه نیست. تا حدی که به جرات می تونم بهتون بگم سرنوشت آیندشون با توجه به همین خاوسته ای که دارن رقم می خوره. اما چه جوری؟
 


 

================================================

۴۰ عادت انسان های موفق

کرایگ هایپر؛ نویسنده، محقق، مقاله نویس، مجری رادیو و تلویزیون و یک سخنران حرفه ای است. در ۲۵ سال گذشته، او با کارهایش به عنوان یک کارشناس حرفه ای موفقیت در حوزه های شخصی و اجتماعی معرفی شده. هاپیر یک سایت هم درباره سخنرانی موثر دارد که در آن نوشته:

«من خواسته ام بخش های مهم کتاب های کمکی که تا به حال خوانده ام و تجربه هایی که در زندگی ام داشته ام را به صورت ۴۰ نکته کلیدی فشرده کنم و در اختیار دیگران بگذارم تا در هر زمان بتوانند آن را بخوانند. مطمئنا کتاب هایی که در سطح جهانی فروخته می شوند و درباره خودیاری هستند ممکن است برای بعضی ها قابل استفاده باشند ولی من مایلم چیزی بنویسم که برای همه مفید واقع شود.آ» حالا این شما و این هم ۴۰ توصیه کرایگ هایپر. بخوانید و قضاوت کنید.


چگونه در زندگی موفق باشیم؟


موضوعات مطالب
پشتيباني آنلاين

    masood368@gmail.com

لینک دوستان