مطالب خواندنی و سرگرمی پلاسی


پاسخگوی خودکار یاهو

 

http://up.palasi.ir/up/palasi/Pictures/masood/yahoo_mail.png


بالن اینترنت ؛ ابتکار جدید گوگل


 

برای ارائه اینترنت راه های گوناگونی تجربه شده است به جز از طریق یک بالن! بالن اینترنت گوگل با عنوان پروژه Loon کار جدیدی از گوگل برای ارائه اینترنت در مناطقی است که به اینترنت دسترسی ندارند.

googleblimp-540x359

به گزارش دنیای فناوری اطلاعات ؛ گوگل جهت تلاش برای ارائه دسترسی به Wi-Fi و اینترنت به بخش های در حال توسعه شهرها و کشورها، یک ابتکار جدید با عنوان Project Loon دارد. در این پروژه که بسیاری آن را بالن اینترنت یا Wi-Fi می نامند، گوگل با استفاده از این بالن های مجهز به Wi-Fi اینترنت را به مناطق تازه تاسیس که هنوز زیرساخت های دریافت اینترنت ندارند، می آورد. این پروژه در مناطقی از آفریقا و نیوزیلند اجرا شده است و در جدیدترین نمونه قرار است این بالن ها در کالیفرنیا نیز به پرواز در آیند.مسدود كردن پنجره هاي باز شو در اینترنت اکسپلورر

مسدود كردن پنجره هاي باز شوپنجره هاي باز شو (pop-up) پنجره هاي ثانويه مرورگر وب هستند كه هنگامي كه يك وب سايت را نمايش داده يا روي پيوند يك آگهي تبليغاتي كليك مي كنيد در مقابل يا در پشت پنجره جاري ظاهر مي شود.ممكن است محتواي اين پنجره ها اطلاع رساني باشد و يا كليك روي يك پيوند ، پنجره باز شويي براي ارائه اطلاعات بيشتر ظاهر شود ولي بيشتر پنجره هاي باز شو آزار دهنده بوده و احتمالا تمايلي براي نمايش آنها نداريد .
Internet Explorer با استفاده از ويژگي Pop-up Blocker به شما امكان مي دهد از نمايش پنجره هاي باز شوي ناخواسته جلوگيري كنيد. هنگامي كه يك پنجره باز شو مسدود مي شود ، گزينه هاي زير در اختيار شما قرار مي گيرد:
1.مي توانيد به نوار اطلاعات توجهي نكرده و هم چنان پنجره هاي باز شو را مسدود كنيد.
2.مي توانيد تنها در طول همين جلسه كار در وب ، به پنجره هاي باز شو اجازه نمايش دهيد .
3.مي توانيد به پنجره هاي باز شوي اين سايت براي هميشه اجازه نمايش دهيد.

براي غير فعال كرده ويژگي Pop-up Blocker و نمايش تمام پنجره هاي باز شوي كليه سايت ها :
در منوي Tools روي Pop-up Blocker و سپس روي Torn Off Pop-up Blocker كليك كنيد.


موضوعات مطالب